LEGO – wciągająca zabawa dla każdego

Każdy z nas na pewnym etapie dzieciństwa zetknął się z magią łączenia elementów, gdzie ograniczała nas tylko własna wyobraźnia ( ewentualnie instrukcja). Dziś kolejne już pokolenie zatraca się we wciągającej, dającej niebagatelną satysfakcję zabawie, jaką jest łączenie ze sobą klocków LEGO.

LEGO – skandynawska frajda

Kreatywne klocki Lego pochodzą z Danii. W okresie międzywojennym Ole Kirk Christiansen, pochodzący z wielodzietnej rolniczej rodziny drobny przedsiębiorca, dotknięty wszechobecnym kryzysem gospodarczym, podstawił na produkcję prostych zabawek dla dzieci z okolicy. Kiedy okazało się, że przedsięwzięcie jest opłacalne, ale konkurencja dość spora postanowił wdrożyć innowacyjny projekt – klocki,  z których tworzyć można rozmaite konstrukcje.

Tak właśnie powstała firma LEGO. Nieprzerwanie od 1948 roku tworzy ona niekonwencjonalną i zapewniająca długie godziny frajdy formę zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Według aktualnych danych klockami LEGO bawi się około czterysta milionów ludzi rocznie. Jeżeli nigdy do nich nie należałeś z pewnością czas to zmienić.

LEGO – morze możliwości

LEGO posiada w swojej ofercie niemal każdą konstrukcję, jaką udało się wymyślić człowiekowi. Od najprostszych rozwiązań dla najmłodszych, jak seria LEGO DUPLO, przez dedykowane, tematyczne zestawy (m.in LEGO CITY czy LEGO FRIENDS), związane z najpopularniejszymi motywami popkultury ( LEGO AVENGERS czy LEGO HARRY POTTER) po skomplikowane, składające się z wielu elementów zestawy dla ludzi, którzy mają w sobie żyłkę konstruktora (seria LEGO CREATOR). Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, swojego dziecka, jako prezent urodzinowy dla kochającego wyzwania przyjaciela. Dzień Matki lub Dzień Kobiet – LEGO pomyślało również o tym. 

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. 

LEGO od osiemdziesięciu lat tworzy niepowtarzalne zabawki, obok których mało kto przechodzi obojętnie. Jeżeli bawiłeś się nimi w dzieciństwie i sprawiało Ci to masę frajdy – warto do tego wrócić, aby rozładować napięcie dnia codziennego. Jeżeli nigdy nie próbowałeś – każdy moment jest dobry, by zacząć tę przygodę.