Biuro rachunkowe online Tricon

Kompleksowa obsługa Twojego biura

Twoja

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki w swojej gamie zakres usług, począwszy od usług z zakresu księgowego, na tworzeniu stron internetowych kończywszy. Tworzymy oraz sprawujemy pieczę nad obiegiem Twoich dokumentów oraz Twoją stroną. Obsługujemy zarówno jednoosobowe przedsiębiorstwa, jak i też średnie oraz duże spółki. Najsilniejszym filarem oraz motorem napędowym naszej firmy jest zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy profesjonalni, dyspozycyjni oraz rzetelni w swoich działaniach. W wyniku analizy bieżących oczekiwań wielu przedsiębiorstw współpracujemy z wieloma firmami online.

Biuro Rachunkowe Online

Biuro Rachunkowe Online?

Dla przedsiębiorcy czas istotnie stanowi najważniejszą jednostkę, ze względu na wielopoziomowe  codzienne działania jego firmy. Powierzenie nam obsługi księgowej Twojego przedsiębiorstwa, da Tobie sporo czasu jaki musiałbyś poświęcić dodatkowo w związku z dostarczeniem dokumentacji do księgowości.  Nasza firma wspólnie z wieloma kontrahentami współpracuje online. W przeciwieństwie do fizycznie przekazywanych dokumentów, wystarczy abyś przesłał nam swoją dokumentację drogą mailową, czy także udostępnił nam na drop-box. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania możesz umówić swoje spotkanie online, jesteśmy dyspozycyjni na platformach Zoom oraz Google Meet.

Twoje biuro rachunkowe w Zabrzu

Działania

Wszystko dla Twojej wygody

Każdorazowo w swoich działaniach dokładamy wszelkiej uwagi do wykonywanych prac, ponieważ najważniejsza dla naszej firmy jest jakość świadczonych usług dla Twojej firmy. Bezsprzecznym celem naszej firmy jest świadczenie rzetelnych usług, ponieważ zależy nam byś czuł, że w końcu skupiasz się w stu procentach jedynie na prowadzeniu swojej działalności. Wszelkie formalności związane z Twoją firmą pozostawiasz nam! Współpracując z nami nie będziesz musiał  się martwić deklaracjami czy zeznaniami podatkowymi, co istotne nawet wszelkimi wizytami w urzędzie. Zrobimy to za Ciebie. Reasumując na zakończenie, powierzając nam obsługę swojej firmy zyskujesz ogrom czasu, który poświęcisz swojemu przedsiębiorstwu, co może relatywnie przyłożyć się na osiągnięcie przez Ciebie większych przychodów. Wspólnie zdziałamy wiele!

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów

Tricon