Twoje usługi księgowe Biura Rachunkowego Tricon

Kompleksowa obsługa Twojego biura

Twoja

Nasze usługi

Współpracując z nami rozwijasz swój biznes!

Czy Twoje przedsiębiorstwo ma zapotrzebowanie na usługi księgowe? Jeśli tak, lepiej trafić nie mogłeś! Jesteśmy po to, byś mógł odciągnąć swoją uwagę od formalności związanych z prowadzeniem firmy takich jak deklaracje, zeznania podatkowe czy kontakt z urzędem skarbowym. Poniżej znajdziesz listę naszych usług, które świadczymy również zdalnie. Zapraszamy do współpracy

Usługi Księgowe

Opracowywujemy dokumentację, organizujemy ich obieg, rozliczamy podatki, sporządzamy deklaracje podatkowe oraz sprawujemy stałą kontrolę nad rozrachunkami.

Dołącz do programu

Chcesz rozwinąć swój biznes oraz zyskiwać większe przychody? Dołącz do naszego programu i skorzystaj z usług, które pomogą Twojej firmie docierać bezpośrednio dzięki internetowi do coraz szerszej publiki.

Zakładanie Firm

Zmęczony pracą na etacie? Zastanawiasz się nad pracą na własny rachunek? Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie, podczas którego przeanalizujemy Twój pomysł.

Tworzenie Stron

Tworzymy, prowadzimy oraz opiekujemy się stronami internetowymi naszych klientów. Strona internetowa Twojej firmy pomoże Ci dotrzeć do szerszego grona klientów.

Usługi księgowe

Zakres świadczonych usług

Sporządzanie dokumentacji i rozliczeń z ZUS

Rozliczenia z ZUS spędzają Twój sen z powiek? Nie wiesz jak prawidłowo wypełnić dokumentacje do ZUS-u? Razem z nami masz pewność, że każda deklaracja jest w pełni poprawna, a my rzetelnie wypełniliśmy swój obowiązek względem Ciebie. Pozwól nam sobie pomóc, wybierz nasze usługi! Biuro oferuje:

Reprezentowanie klienta w Urzędzie

Powierzenie nam swojej księgowości nie wiąże się tylko z rzetelnym ewidencjonowaniem dokumentacji, jej prawidłowym obiegiem, czy prawidłowym wypełnieniem deklaracji. Korzystając z usług naszego biura zyskujesz pewnego reprezentanta Twoich interesów w urzędach państwowych. Odkąd wejdziesz z nami we współpracę, już nie będziesz musiał dłużej przejmować się wyjaśnianiem określonych zajść w urzędach, ponieważ zrobimy to za Ciebie. Odzyskaj cenny czas powierzając nam obsługę Twojego biura. 

Zawsze dostępni

Mamy zawsze na uwadze troskę o Twój biznes oraz świadomość, że jesteś człowiekiem zapracowanym. W związku z małą ilością Twojego wolnego czasu, oferujemy nieodpłatnie odbiór osobisty dokumentów, przypomnienia na drodze telefonicznej/mailowej/sms o nadchodzących terminach zapłaty ZUS-u, podatku dochodowego, czy Vat-u. Wszystko dla Twojej swobody.