Usługi Księgowe Tricon

Kompleksowa obsługa Twojego biura

Twoja

Oferta

Usługi Księgowe

Księgowość niewątpliwie stanowi nieodzowny element każdego pojedynczego biznesu. Największą istotę stanowi fachowa obsługa, która rzetelnie przeprowadzi Twoje rozliczenia, odpowie na każde nurtujące Cię pytanie, a co najważniejsze będzie dostępna oraz zawsze chętna by pomóc. Jesteśmy biurem, które w swoich usługach stawia przede wszystkim na kontakt z klientem, by każdorazowa ewidencja operacji gospodarczej zgadzała się z przedmiotem działalności gospodarczej. Poniżej poznasz dokładniej zakresy naszej obsługi księgowej, cele działań oraz części składniowe obsługi księgowej.

Uproszczona księgowość

Uproszczona księgowość stanowi idealny model metody rozliczenia dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw. Współpracujemy z wieloma firmami z przeróżnych branż, co przekłada się na szerokie doświadczenie. 

Księgi
Handlowe

Księgi handlowe są zaawansowaną metodą ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych. Współpracujemy oraz prowadzimy rozliczenia między innymi spółek z o.o. naszych klientów. 

Cel naszych działań

Biuro Rachunkowe JPK Tricon świadczy usługi dla firm, które cechuje wysoka staranność, profesjonalizm oraz dokładność w swoich działaniach. Naszym celem jest dostarczyć Twojej firmie najwyższej jakości usługi, które odciążą Cię w codziennym działaniu. Nasza firma certyfikowana jest przez Ministerstwo Finansów, co czyni nas rzetelną oraz pewną jednostką, która również dzięki nieprzerwanym aktualizacjom swojej wiedzy będzie w stanie odpowiednio podejść do Twoich rozliczeń. 

Uzyskaj więcej informacji

Poznaj bliżej naszą firmę, uzyskaj informacje na najbardziej nurtujące Cię pytania oraz wycenę po wypełnieniu formularzów kontaktowych.

Księgowość

Zakres świadczonych usług

Obsługa księgowa

Działania

Usługi Księgowe

W trosce o jak najwyższy poziom świadczonych usług stworzyliśmy unikalny Pakiet dla Ciebie oraz Twojej firmy, który zawiera pełną obsługę księgową z zakresu uproszczonej księgowości, jak i ksiąg handlowych W naszym biurze zastaniesz wszystko co dba o Twoją wygodę oraz troszczy się o Twój cenny czas. Pakiet stworzony dla Ciebie obejmuje: prowadzenie KPiR; prowadzenie Rejestru Vat; prowadzenie ksiąg handlowych; obsługę Kadrowo-Płacową; sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych; sporządzanie deklaracji miesięcznych ZUS; Pozostałe ewidencje, wnioski i dokumenty; oraz co najważniejsze nieodpłatny dojazd po dokumenty do Twojej firmy. 

Powyższy pakiet podlega dalszym modyfikacjom w zależności od Twoich oczekiwań, więc jeśli potrzebujesz poszerzonego zakresu usług wynikających z nietypowej branży lub wielkości przedsiębiorstwa, zawiadom nas o tym i wspólnie stworzymy wygodny pakiet. Razem za nami masz pewność co do swoich rozliczeń, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.